HAKKIMIZDA

Efe Nakliyat Hakkında

Efe Nakliyat, nitelikli ve güvenli taşımacılık anlayışı ile müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermek amacı ile yola çıkmıştır. Kurulduğu seneden bu yana uzman kadrosu, iş planı ve taşıma hizmetleri ile taşımacılık piyasasında güven veren bir şirkettir. Efe Nakliyat, büyük çoğunluğu İstanbul ilinde olmak üzere daha çok Kadıköy, Maltepe, Ataşehir, Bostancı ve Ümraniye bölgelerinde evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır. Hizmet vermiş olduğu süreçte, 10 binlerce müşteriye hizmet sunarak taşımacılık piyasasının yeni ve güvenli yüzü olmuştur. Profesyonel ekibiyle 7/24 destek imkânını sürdüren Efe Nakliyat, her çeşit ihtiyaç ve sorununuzda yanınızdadır. Efe Nakliyat, profesyonel kadrosu ve ilgili personelleri aracılığı ile tüm sorun ve problemlerinizde, hızlı ve özel çözümler ile daima yanınızdadır. Efe Nakliyat, müşterilerinin taşımacılık ve depolama ihtiyaçları karşısında,

Misyonumuz

Dünyada ve ülkemizde taşımacılık sektörü ile alakalı tüm yenilikler ve gelişmelere uyum sağlayarak firmamızda çalışan tüm araç ve ekipmanımızı daima güncelliğini korumak ve buna paralel olarak firma nezdinde çalışan tüm personelin verilen evden eve taşıma, bedava dağıttığı ekspertiz, sigortalı nakliyat, eşya paketleme ve eşya depolama gibi önemli unsurlarda kesintisiz eğitim vererek, eğitim düzeyini yukarda tutmak ve müşteri ilişkileri ve problem çözme konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye düzeyine ulaştırmaktır.

Evden Eve Eşya taşıma Hakkında müşterinin tarafımıza ulaşması aşamasından başlayarak her basamakta müşteri beğenisi ve devamlı iletişim halinde bulunmayı temel hedef edindik. Memnun müşteri sayısının artışı, firma güvenilirliğini ve Nakliyat sektöründeki prestijimizi arttıracağı bilinicini hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadık. Her müşterimize aynı samimiyet ve aynı hizmet kalitesiyle bugünlere geldik.

Proje ve Ağır Nakliye Taşımaları Hakkında İletişime Geçin

Proje ve Ağır Nakliye (Heavvy Lift) Taşımaları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Araştırma’cı, Hakkımızda üreten, geliştirmekte olan, çağdaş, daima ileriye dönük çalışan, iletişim ve iş birliğini gerçekleştiren, nitelikli hale gelmek için olumlu değişim yaratan bir yönetim ve çalışma ortamında, devamlı gelişmeyi, temel amaç edinerek, verimli, nitelikli nakliyat hizmetini müşteriye sunmak ve memnun müşteri kitlesini oluşturarak vizyonumuza ulaşmak.

Yurt içi hizmet verebilme gücü, gelişmiş hizmet alt yapısı, her çeşit taşıma modu ve kapasitesi ile kapıdan kapıya yönelik çözüm ve uygulamaları, uzmanlık, bilgi, deneyim ve sürdürebilir performans gerektiren lojistik çözümleri, oluşturulan zengin müşteri portföyü ile, sektörel uzmanlığı ile lojistik alanında lider olmanın haklı onurunu yaşamaktadır.

Bizi Tercih edenler “Mutlu” Ya siz?

Evden eve taşıma ve lojistik serüvenimiz boyunca sayısız “Mutlu” insana şahit olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörümüzün başarıya ulaşan firmaları maalesef çok nadirdir. Tecrübelerimizi paylaşarak hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin mutluluğunu artırarak başarının sırrını çözdüğümüzü düşünüyoruz. Bu itibarla sektörde imrenilen bir şirket olmamızı sağlamakta olan yegane sebep müşterilerimizin aldığı hizmet sonunda mutlu olmasıdır. Bu gururu dört en temel başlıkta toparlayacak olursak…

Çözüm üretiyoruz

Müşterilerimizin her isteğine seçenekler sunarak kolay tercih edilebilir bir ortam sağlamaktayız.

Şeffaf oluyoruz

Verdiğimiz hiç bir hizmetin perde arkası yoktur. Gereklilik ölçüsünde bütün bilgileri paylaşıyoruz.

Uygun fiyat sunuyoruz

Alacağımız olumlu geri bildirimden dolayı mutlu oluyor ve kazan kazan politikasını tercih ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön