Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma ve nakliye işlemleri ile ofis nakliyatı başta İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler ilk sırada olmak üzere tüm şehirlerde bir hayli zor, riskli ve zamana karşı yapılan nakliye işlemidir. Firmalar için kimi zaman lokasyon değişiklikleri gerekebilir. Bu durumda tüm ofisin güvenli bir biçimde yeni adrese taşınması gerekir. Ancak ofisin taşınması güvenlik risklerini de yanı sıra getirir. Taşınma işlemlerinizde uzman firmaları tercih ederek bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. İLETİŞİM

Ofisinizi bulunduğunuz yerden değişik bir adrese mi taşıyacaksınız? Yeni bir ofis açacaksınız ve Ofis Taşıma hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman muhakkak işinde uzman olan bir ofis taşıma firması ile çalışmak durumundasınız! Ancak bu sayede ofisinizi kısa bir zaman içerisinde hızlı bir biçimde taşıtabilirsiniz! Efe Nakliyat ofis taşıma hizmetini tam da arzu ettiğiniz kalite standartlarında sunabilmektedir.

ofis eşya taşıma

Uzun zamandır nakliyat şirketleri tarafından taşımacılık işleri gerçekleşiyor. Her dönemde taşınmalar olur. Türkiye’de daha çok evden eve taşımacılıklar olur. Fakat son dönemlerde nakliyat şirketlerinden işletmeler taşınmalar için hizmetler talep ediliyor. Artık uzman nakliyat şirketleri yalnızca evden eve nakliyat hizmetlerinin sunmuyorlar.

Ofis Taşıma Nedir ?

Ofis taşıma, bir ofis içindeki belirlenmiş eşyaların yeni adrese taşınma işlemidir. Adres değiştiren şirketler için zorunlu olan bu işlem, karışıklığa ve zaman kaybına neden olabildiği için zor bir süreçtir.

Ofis Taşıma Firmaları

Nakliyat piyasasının gün geçtikçe alt dalları artıyor. Çünkü genel itibari ile hizmet sektörleri daha nitelikli hizmet verme amacı içerisinde oluyor. Bu yüzden daha rahatlık için hizmet vermelerde çeşitlilikler artıyor. Nakliyat sektörü de geniş bir alana sahip hizmet sektörlerindendir. Genel olarak taşımacılık işlerinin yerine özel alt dallı taşımacılık hizmetleriyle ilgileniliyor. Bu durum temel amacı daha nitelikli olarak o konu da ki taşımacılık hizmetini sunmaktır.

Bir alanda ki tecrübeler arttıkça o alanda ki hizmet sunumlarının kalitesi de artıyor. Profesyonel olarak hizmetleri sunan bazı nakliyat şirketleri da Ofis Taşıma Firmaları olarak hizmetlerini sunar. Deneyimlerini ofis taşınmaları konusunda geliştirmiş firmalardır. Efe firması olarak ofis taşınma hizmetleri konusunda tecrübe sahibiyiz. Ofisleri taşıma firmaları genel itibari ile daha planlı çalışırlar. Çünkü iş yeri düzeni yeniden daha hızlı oluşturulması için taşımacılık planına ihtiyaç duyarlar. Özellikle de iş yeri hala çalışmaya devam ediyor ise firmaların hızlı ve nitelikli hizmet vermek zorunlulukları vardır.

Ofisler taşınmalarında ilk iş olarak eşyaları düzen içerinde toplama işi yapılır. Nakliyat süreci daima belirli bir düzen içerisinde ilerlemesi gereklidir. Ofis eşyalarında ise hasarsız olarak taşınma süreci tamamlanması gerekmektedir. Çünkü hasarlı ofis eşyası o anda hala devam etmekte olan çalışma düzenini olumsuz olarak etkiler. Efe nakliyat şirketi olarak ofis taşınmalarında hasarsız eşya taşınmasına özen göstermekteyiz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Nakliyat hizmetlerinde belirli ücretlendirmeler yapılır. O ücretlendirmelere göre de taşımacılık fiyatı belirlenir. Ofislerin taşınma işlerinde de nakliyat şirketleri tarafından ücretlendirmeler yapılır. İş yeri sahipleri taşımacılık sürecine karar verir iken nakliyat şirketleri ile Ofis Taşıma Fiyatları hakkında bilgi alışverişi yapar. Anlaştığı nakliyat şirketi ile de taşımacılık süreci öncesinden ofis taşınması hizmeti için fiyat konusunu belirlerler.

Ofis taşınmaları için yapılan ücretlendirmeleri nakliyat şirketleri kendileri belirler. Evden eve taşımacılık hizmetine göre genel itibari ile daha maliyetlidir. Çünkü ofis taşınmalarında genelde daha fazla hizmet sunumu yapılır. Özellikle de eşya sayısı daha fazla olabiliyor.

İstanbul Ofis Nakliyesi

İstanbul’da çok fazla sayıda nakliyat hizmeti sunan firma bulunur. Bu yüzden müşterilerin doğru firmayı bulmasını engellemektedir. Ofis veya büroların taşınmasını isteyen bir müşteri firma seçiminde hatta yapmaktadır. Bu yüzden aldıkları hizmetlerde mağdur durumda kalarak çok fazla sayıda ücret ödemektedir. İstanbul bölgesinde hizmet alırken nitelikli hizmet veren ve ekonomik fiyatlar sunan firmaları tercih edin. Efe taşımacılık olarak tüm hizmetlerimizi müşteri esaslı vermekteyiz ve sistemli çalışarak bu hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu yüzden İstanbul’da en iyi taşıma hizmeti sunan 3 firmadan bir tanesi olan Efe nakliye tercih edin.

Ofis Taşıma Şirketleri

Alacağınız hizmetlerde doğru şirketleri seçmeniz önemlidir bu nedenle ofis taşıma hizmeti için doğru şirketi seçiniz. Şirketimiz olarak tüm hizmetlerimizi problemsiz olarak vermekteyiz çünkü sektörde en çok tercih edilen üç şirketten birisiyiz. En önemlisi olarak sunduğumuz hizmetlerde diğer ofis nakliyesi hizmeti sunan şirketler arasında müşteri memnuniyeti merkezli çalışıyoruz. Bu sebeple İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen ofis taşıma şirketi olduk . Bu yüzden sizlerde problemsiz bir lojistik hizmeti için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmet Politikalarımız Nelerdir?

Efe Nakliyat olarak bizleri farklı kılan hizmet politikalarımızdır. Profesyonel kadrolarımızla çalışır, müşterilerimize kusursuz taşımacılık sağlarız. İş planlarımız dahilinde hareket ederek, yüzde yüz müşteri beğenisi için hizmet sunarız. Nakliyat denilince akla ilk gelen şirketlerden biri olarak güvenilirliğe büyük önem veririz.

Hizmet Özellikleri

İstenilen zamanda teslimat.
Sigortalı ,Garantili taşıma hizmeti
Arşiv toplama ve paketleme
Kurumsal ofis taşıma

Fotoğraf Galerisi

ofis-taşıma
istanbul ofis taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, zor bir süreçtir. Bu süreçte iş planı muhakkak yapılmalı, bu plana uygun olarak hareket edilmelidir. Efe Nakliyat olarak eşyalarınızı yerinde inceler, taşınması gerekenlerin listesini çıkarırız. Detaylı iş planına göre hareket eder, kusursuz taşımayı sağlarız. Böylece taşınma işleminiz güvenli, hızlı ve pratik bir biçimde gerçekleşir.

Profesyonel ekibimiz ile taşınma işlemlerinizde yanınızdayız. Efe Nakliyat ile ofis değiştirmekten korkmayın!

  • Ofis taşıma ücretleri ne kadar ?
    • Kilometre Bazlı Hareket Edildiği için Fiyatlar Değişmektedir. Bizimle iletişim kurabilirsiniz.
  • Şehirler arası ofis taşımacılığı hizmetiniz var mı ?
    • Tabi ki var. Firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Ofis taşımacılık fiyatlarını belirleyen kriterler nelerdir ?
    • Mesafe, istenen Hizmet Şekli, Taşıma Süresi gibi Birçok Farklılık Fiyatları etkilemektedir

Başa dön