Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı

Efe evden eve nakliyat şirketimiz yılların verdiği deneyimi ile müşterilerine sıkıntısız hizmet alması için elinden geleni yapmaktadır. Alacağınız uzman hizmet için taşımacılık protokolü yapılarak taşıma sürecini başlatmaktayız. Piyano taşımacılığı hizmetimiz de piyanonuz ve piyano taburesi firmamızda çalışan profesyonel ekiplerimiz tarafından mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak taşınması için hazır hale getirilir.

Piyano taşıma, piyano taşımacılık, piyano taşıyan ekibimiz kuyruklu konsol piyano nakliye hizmetleri İstanbul içi uzman ekip ekipman piyano nakliyat hizmetleri vermekte.

parça eşya taşıma

Taşıma yapmış olduğumuz piyano çeşitleri, Duvar piyano, Kuyruklu piyano, Tam kuyruklu piyano, Yarım kuyruklu piyano, Çeyrek kuyruklu piyano, Konsol piyano, Grand piyano, Konser piyano, Salon piyanosu, Antika piyano taşıma.. İLETİŞİM

Konsol ve Kuyruklu Piyano Nasıl Taşınır? Piyano taşıma küçük bir iş değildir piyano hacmi saf ağırlığı konsol piyano yaklaşık 180 kg ile 320 kg ağırlığa kuyruklu piyano yaklaşık 350 kg ile 650 kg, Hem ağırlıkları hem de hassas gövdesi iç döküm mekanizmaları piyano taşıma sürecini güçleştirmektedir.

İstanbul Kocaeli Sakarya Ankara Balıkesir İzmir Muğla Antalya Şehirlerarası kuyruklu konsol piyano kasa cihaz parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

Piyano taşıma işlemini profesyonelce gerçekleştiren deneyimli ekip arkadaşlarımızla uzun senelerdir sizlere bu hizmeti veriyoruz. Piyanolar çeşitlerine göre 130 ile 450 kg aralığında değişen bir hayli ağır müzik aleti olduklarından piyano taşımacılığı doğru ekipman ile yapılmalıdır. Piyanonuzun zarar görmemesi açısından bulunduğu yerden taşınacağı yere kadar lift, vinç, kızak, askı, makaslı trans palet gibi ekipmanlar alanın ölçümü de esas alınarak tercih edilip doğru biçimde kullanılır. Bu sayede piyanonuzda tel kopması, çizilme, düşüp kırılması ya da çatlama gibi kazaları da ortadan kaldırmış oluyoruz. Piyanonuzun sizin için ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız piyano taşımacılığında gözünüz kapalı bizlere güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Piyano taşıma firmaları arasında İstanbul ve çevresinde uzun senelerdir vermiş olduğumuz hizmete ve tecrübemize güvenerek sizlerin yanınızdayız.

Piyano taşıma ücretleri taşınacak yer kullanılacak olan ekip ve ekipman doğrultusunda öncesinden hesaplanarak bilgisi verilmektedir.

Efe taşımacılık piyano taşıma şirketi olarak parmaklarınızın ucundan çıkacak yeni eserleriniz için keyifli ve başarılı nice seneler diler taşınacak ve size çok daha iyi gelecek yerlerde tekrar yanınızda olmak isteriz.

Piyano Taşıma Firmaları

İstanbul piyano nakliye arayışınızda Google dan arama yaptığınız zaman pek çok firma karşınıza çıkması gayet çok normaldir. Önemli olan piyona taşıma şirketini düzgün seçmenizde başlamaktadır. Piyano nakliyeciliği kurumsal hizmet istediği için firma seçiminiz kurumsal hizmet veren firmalarla anlaşılmalıdır. Çünkü piyano ağırlığı fazla olan bir üründür hasarsız taşınması gerekiyor bunu da seçeceğiniz nakliyat şirketi sağlamaktadır. Bu yüzden senelerdir sektörde kendisini kanıtlayan Efe Nakliyat firması gibi şirketleri seçmenizde büyük ölçüde fayda bulunur.

Piyano Taşıma Fiyatları

Piyano taşıma ücreti yukarda yazdığımız paragraftaki gibi nakliyat şirketleri arasında farklılık görünebilir. Bu piyona taşımacılık fiyat farklılığı esasında alacağınız hizmetin niteliğini de belirlediğini de unutmayalım. Efe Nakliyat şirketimiz kurulmuş olduğu andan beri müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak öneri şirketler arasında yerini almıştır. Bunun için piyano nakliye taleplerinizi kurumsal hizmet sunarak uygun taşımacılık fiyatına müşterilerine sağlamaktadır. Piyano nakliye fiyat almak arzu ettiğiniz taktirde müşteri temsilcimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Kasa Taşıma

Piyano taşımacılığı gibi şirketimiz kasa taşıma hizmeti de sunmaktadır. Kasa taşımacılığı hizmeti dış etmenlerden hasarı engellemek için ambalajlanmaktadır. Geniş araç filomuz ile sevkiyatını sağlayarak eşyalarınıza hasar alma gibi durumlarda nakliye sigortası devreye girmektedir. Yılların deneyimi ile uzman hizmeti ekonomik taşıma fiyatına almanın avantajını sizlerde yakalayın. 

 • Piyano Taşıması Yaptığımız Piyano Çeşitleri
  • Kuyruklu Piyano
  • Pnömatik Piyano
  • Duvar (Konsol) Piyanosu
  • Elektro Piyano
  • Prepared (Hazırlanmış) Piyano
  • Mekanik Piyano
 • Uzman Ekibimiz Piyano Taşıma işlemlerini İstanbul’un her noktasına 7/24 yapmaktadır. İLETİŞİM

Piyanolarınızı itinayla özel malzemeler ile sarıp özel ekip ve ekipmanlar ile taşıyoruz.

PİYONA TAŞIMA ÜCRETİ

Başa dön